Srpen 2012

Feel Better Drew Van Acker

26. srpna 2012 v 16:10 | Lizzy |  Drew Van Acker
Před pár dny napsal Drew (Jason) na svůj Twitter účet, že se cítí špatně. Pár hodin na to se v trendech objevilo tohle:Myslím, že je naprosto krásné od fanoušků, že se mu tahle pokusili zlepšit náladu. Komu by to také nezlepšilo den, že? A také že hned jak tohle Drew viděl, napsal tenhle děkovný Tweet:Pretty Little Liars - The BetrAyal

24. srpna 2012 v 13:47 | Lizzy |  Polls

» Podlení letní epizoda se nám neodvratně blíží a tak tu pro vás mám malou anketu - v posledním díle by mělo dojít k odhalení další A a jelikož všichni říkají, že to bude pořádná zrada, a budeme opravdu hodně překvapení, můžeme se těšit.

» Na oficiálních facebookových stránkách Pretty Little Liars se objevil tenhle obrázek (↑↑↑). Tak kdo si myslíte, že holky zradí?? (Pro případ, že by někdo myslel, že jde o Jennu, Wrena, Cece, nebo někoho jiného, kdo v anketě není je možnost hlasovat pro Někoho jiného - pak mi také nezapomeňte do komentářů napsat, kdo si myslíte, že je ten zrádce)


Soutěž o autogram Ashley Benson

22. srpna 2012 v 12:10 | Lizzy |  News (Blog and Admin)
Pamatujete si ještě, jak jsem se vás ptala, jestli byste se chtěli zapojit do soutěže o něco fyzického? Teď přišla ta chvíle, kdy budete moci. A o co že se bude soutěžit???

Pamatujete si naší bývalou adminku a mojí nejlepší kamarádku Tery? Tery má velmi zvláštní koníček - sbírá autogramy a včera se jí vrátily podepsané fotky s Ashley. Jedna věnovaná jí, druhá mě a třetí bez věnování a tak nás napadlo, proč bychom tu nemohli udělat soutěžo o

AUTOGRAM ASHLEY BENSON

(Jen chci upozornit, že nejde o žádný podvrh, je tu skutečně autogram Ash):

Ale nebude to taková soutěž, na kterou jste zvyklí - shánění hlasů je podle mě nefér k lidem, kteří nemají blog, nebo mají malou návštěvnost a my s Tery chceme, aby měl možnost vyhrát každý, kdo bude chtít soutěžit. Takže:

» V článku níž najdete formulář, který musíte vyplnit (ne, nebude se soutěžit zapsáním se do komentářů)
» Ve formuláři máte 3 povinné údaje. Bez vyplnění těchhle údají nemůžete soutěžit
» Jsou tu také 3 rozšiřující otázky, které vyplňovat nemusíte, ale když je vyplníte, budete víckrát ve slosování (tzn. když je nevyplníte, budete tam 1x, když vyplníte všechny, budete tam 4x = víc šancí na výhru)
» Duplicitní formuláře mažu (všechny!!!)
» Odesílat formulář můžete ode dneška (22. srpna 2012) až do neděle 9. září 2012 - výsledky vyhlásím v úterý 11. září
» Aby mnou nebylo losování nijak ovlivněno, bude za mě losovat portál RANDOM - kdybych měla vybírat já, tak se asi zblázním

Doufám, že jste se celým tím dlouhým textem prokousali (myslím, že autogram Ashley za to stojí). Snažila jsem se to zkrátit co možná nejvíc, ale to co zbylo jsem napsat prostě musela a nešlo to nijak zkrátit. Ale taď už formulář

FORMULÁŘ NAJDETE ZDE


Doufám, že se do soutěže zapojí co nejvíce lidí. Původně se mělo soutěžit o knížku Pretty Little Liars, ale tu snadno seženete, proto myslím, že je autogram lepší. Taky doufám, že si vyplňování užijete a moc se těším na vaše odpovědi. A v neposlední řadě se předem omlouvám všem, kteří nevyhrají, ale vyhrát může přeci jen jeden.