Červenec 2012

HIATUS #2

29. července 2012 v 2:17 | Lizzy |  News (Blog and Admin)
Před necelýma dvěma týdny tu byl HIATUS, protože jsem byla mimo město. Teď je na řadě slíbený HIATUS číslo 2 - měl by být tohle léto poslední.

Mohli jste si všimnout, že jsem tu od posledního hiatusu moc nebyla. Je to právě kvůli dovolené, na kterou odjíždím - musela jsem kolem toho zařídit hrozně moc věcí.

Každopádně se vracím kolem 10. srpna. Možná přijedu o něco dříve, ale spíše až toho 10.

Julian in Once Upon a Time

27. července 2012 v 13:12 | Lizzy |  Julian Morris
Pro všechny fanoušky Juliana Morrise mám velmi dobrou zprávu. Nás Wren s neodolatelným přízvukem by si měl zahrát v seriálu Once Upon a Time. Měl by si zahrát prince Phillipa, jehož království je v krizi (měl by být kladný hrdina).

Tak jak se na něj těšíte? Já mám Juliana moc ráda a Once Upon a Time sleduji, takže se nemůžu dočkat

Teen Choice Awards 2012 - Part 1 (Resoults)

25. července 2012 v 15:58 | Lizzy |  News
Za námi je další ročník udílení cen Teen Choice (v pořadí už druhý, kde byla nominována show Pretty Litte Liars) a já jsem pro vás udělala několik článků ohledně téhle ankety - trochu se spožděním, protože jsem se po menším HIATUSU vrátila až dneska.

Jako první jsou tu výsledky - jako každý rok, ani tenhle nejsem s výsledky tak úplně spokojená. Člověk by řekl, že když je to TEEN Choice, tak se ve svých 18 letech alespoň trochu bude schodovat s výsledky... no holt už jsem asi moc stará :D.

Letos byly Lhářky nominovány v celkem 5-ti kategoriícha voile... aplaus, protože všechny nominace proměnily. A v jakých kategoriích, že to vyhrály??

  • V první řadě je to kategorie TV Drama, kde proti sobě měly Bones, Gossip Girl, Revenge, Touch. Myslím, že je to rozhodně velký úsměch, protože porazit veterány jako jsou Gossip Girl a Bones...

  • Další kategorií je Herec v dramatu, kde vyhrál Ian Harding alias Ezra. Na internetu se objevilo mnoho nesouhlasu s tím, že byl nominován zrovna Ian - spoustu fanoušků si myslí, že je nefér, že je braný jako hlavní mužská postava. I v téhle kategorii proti sobě měl Ian soupeře jako je Penn Badgley (Gossip Girl), David Boreanaz (Bones), Kiefer Sutherland (Touch) a Ed Westwic (Gossip Girl)

  • Další kategorie je Herečka v dramatu, kde vyhrála Lucy Hale aka Aria. I s Lucy to bylo podobně jako s Ianem - spoustu fanoušků je naštvaných, že se Lucy upřednostňuje před ostatními hlavními postavami. Lucy bojovala proti Emily Deschanel (Bones), Sarah Michelle Gellar (Ringer), Leighton Meester (Gossip Girl) a Emily VanCamp (Revenge)

  • Takovou trochu speciální kategorií je herečka v letním dramatu, kde byla nominovaná Troian Bellisario a nakonec vyhrála. Prosti sobě měla Troi herce jako Chelsea Kane (Baby Daddy), Crystal Reed (Teen Wolf), Ashley Rickards (Awkward.) a Shailene Woodley (Secret Life of American Teenager)

  • A poslední kategoií, kde Pretty Little Liars vyhrály bylo televizní záporák, kde vyhrála naše A Mona (Janell Parish). Abych se přiznala, ani jsem moc nedoufala, že mi mohla Janell vyhrát, protože proti sobě měla opravdu silnou konkurenci - jeden lepší záporák než druhý - Joseph Morgan (The Vampire Diaries), Lana Parrilla (Once Upon a Time), Krysten Ritter (Don't Trust the B---- in Apartment 23), Michelle Trachtenberg (Gossip Girl)

Tak jak jste spokojení s výsledky TCA vy? Já jsem moc. Nejvíc mě asi potěšila a zároveň překvapila ta Janell - a abych byla upřímná v téhle kategorii bych byla ráda, ať by vyhrál kdokoli protože všechny seriály sleduji a všechny jsou úžasné - ale opravdu by mě nenapadlo, že by Mona mohla porazit někoho takového jako je Klaus nebo zlá královna...

Ashley Benson and Lucy Hale - Bongo Photoshoot

25. července 2012 v 14:34 | Lizzy |  Ashley Benson
Ashley Benson a Lucy Hale se tenhle rok staly tváří BONGA. Už pro něj nafotily jeden photoshoot a teď se objevil druhý + fotky z natáčení. Hrozně moc se mi všechny líbí (obzvlášť ta, co jsem použila jako hlavní - Ash na ní vypadá úžasně).

Tady je photoshoot. Doufám, že se objeví ještě nějaký nový pro BONGO.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Ashley Benson»Photoshoot»2012»#34 BONGO
Lucy Hale»Photoshoot»2012»#27 BONGO


A fotky z focení, které jsou také velmi kvalitní a hlavně je na nich vidět, že si holky focení moc užily.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Ashley&Lucy»Photoshoot»2012»Behind the Scenes»BONGO Photoshoot


Shay Mitchell - Believe In Your Smellf Training Day (2012)

25. července 2012 v 13:23 | Lizzy |  Shay Mitchell
Shay se zúčastnila akce Old Spice - Believe In Youe Smellf. Dokonce (jak můžete vidět i na fotkách i na videu) si zahrála stolní tenis s olympionistou Timothym Wangem a i tak vypadala naprosto úžasně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Shay Mitchell»Appearances»2012»Believe In Your Smellf Training DayA konečně slibované video. Za začátku Shay pózuje a potom můžete vidět krátkou hru s Timothym.


Shay Mitchell - Photoshoot for her site

25. července 2012 v 11:50 | Lizzy |  Shay Mitchell
Určitě si pamatujete na photoshoot, který obsahoval jenom 4 fotky (které byly ale i tak naprosto úžasné) a který byl nafocený speciálně pro Shayny oficiální stránky. Na internetu se teď objevila nová fotka (a spolu s ní přidávám ještě jednu z tohohle shootu, kterou jsem tu neměla) a asi není překvapením, že na obou fotkách vypadá Shay naprosto senzačně...

imagebam.com imagebam.com
Shay Mitchell»Photoshoot»#28

News about blog #51

23. července 2012 v 13:09 | Lizzy |  News (Blog and Admin)
Můj HIATUS se z mnoha důvodů prodloužil a já neměla tu příležitos, napsat to sem. Každopádně teď už jsem zpátky doma a večer bych měla být i na blogu.
Lizzy

Animations from Others #13

19. července 2012 v 19:30 | Lizzy |  Graphic
A poslední animace (zítra se vracím - joho) jsou nejvtipnější hlášky, které jsme zatím ve 3. sérii měli...


Animations from Others #12

19. července 2012 v 17:50 | Lizzy |  Graphic
U mě patří tyhle animace k jedněm z nejoblíbenějších. Aneb pohádka o tom, jak Jenna z ničeho nic zase mohla vidět....


Animations from Others #11

19. července 2012 v 11:28 | Lizzy |  Graphic
Na Jasona DiLaurentise alias Drewa Van Ackera má hodně lidí dost odlišný názor. U mě Drew patří do kolonky Nejoblíbenější kluk z Pretty Little Liars (kde abych se přiznala jsou asi 3 nebo 4 :D) A jak jste na tom vy? Máte rádi Drewa, nebo patříte k té druhé straně?? A nebo vás to upřímně vůbec nezajímá??