Květen 2012

Cece - New Character

31. května 2012 v 21:51 | Lizzy |  News
Ve 3. sezóně Pretty Little Liars se objeví nová postava, kterou bude ztvárňovat herečka Vanessa Ray. Objeví se jako blonďatá Cece, která pracuje jako stylictka v obchodě.

Ale to není vše, co bychom o Cece měli vědět. Další důležitou věcí je, že je to bývalá přítelkyně Jasona DiLaurentise a zkuste uhodnou, od koho se Alison naučila být tak zlá... ano, správně hádáte, že od Cece, takže od ní nemůžeme čekat, že bude zrovna zlatíčko...


Shay Mitchell - Photoshoot #34 (Update)

31. května 2012 v 18:59 | Lizzy |  Shay Mitchell
Objevily se nové fotky z photoshootu tohohle roku, který nafotil K. Hill. Všechny jsou opravdu krásné.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Shay Mitchell»2012»Photoshoot #34
Shay Mitchell - Leaves a nail salon in Beverly Hills, CA

29. května 2012 v 20:31 | Lizzy |  Shay Mitchell
Shay byla minulý týden v Beverly Hills, aby si nechala udělat nové nehty - svítivě žluté. Mě se ta barvička hrozně moc líbí a celkově se mi hrozně líbí, jak Shay vypadala.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Shay Mitchell»Candids»2012»Leaves a nail salon in Beverly Hills, CA

News #46

28. května 2012 v 22:00 | Lizzy |  News (Blog and Admin)
Omlouvám se, že jsem se neozvala, ale měla jsem celkem nabitý výkend. Navíc s tím layoutem se to nějak zkomplikovalo, takže ho budu muset předělat :/.
Od zítřka bych tu už normálně měla být.

Btw. premiéra 3. řady se nám rychle blíží - jak se těšíte?? Já moc :)

Layout is done!

25. května 2012 v 6:10 | Lizzy |  News (Blog and Admin)
Tímhle článkem se s vámi oficiálně loučím - dneska v noci jsem nemohla usnout, tak jsem se rozhodla zkusit vytvořit nový layout, protože tenhle je opravdu otřesný. Nakonec jsem vytvořila.... něco, co mi trvalo něco kolem 2-3 hodin a už u toho vyrábění jsem myslela, že se zabiju. No nevypadá nic moc, ale řekla bych, že je lepší než ten co tu je teď.
Jenomže je to webový vzhled, takže se při večerním nastavování odstřelím - a jsme u důvodu, proč se loučím.
Nakonec je tedy možné, že po nějaké té hodině s tím seknu a zůstane tady tenhle, ale nemohla jsem se nepochlubit tím, že jsem zase jednou za čas otevřela Photoshop (to by mi měli soudně zakázat) - jinak na tom jak píšu je hrozně krásně vidět, jak hrozně jsem unavená - píšu hrozné nesmysli, za to se omlouvám, ale nic s tím nenadělám...
Lizzy

Shay Mitchell - Photoshoot #29 - Update

22. května 2012 v 21:21 | Lizzy |  Shay Mitchell
Objevilo se 9 nových fotek do Shayna photoshootu z roku 2011, který nafotil S Shining. Nemůžu se na něj vynadívat, protože na všech fotkách vypadá Shay naprosto úžasně ♥. Doufám, že se objeví ještě další fotky

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Shay Mitchell»Photoshoots»2011»Photoshoot #29

A's Messages - Big Gallery Update #9

21. května 2012 v 17:25 | Lizzy |  Gallery Update
Tak tohle je poslední článek týkající se doplnění galerie fotek z PLL protože tímhle mám oficiálně dodělané všechny fotky z Pretty Little Liars (Stills, Behind the Scenes,...), fotky Shay, Ashley, Troian, Lucy i Sashy, které se objevily a teď už mi zbývá doplnit jenom ostatní herce a projekty a bude hotovo. Ani nevíte, jak jsem ráda - ne, že by mě to nebavilo, ale už to trvá 2 měsíce a za tu dobu jsem do galerie přidala víc jak 1 000 článků, takže jsem celkem ráda, že je vidět, jak mi ta práce ubývá :)
Jinak tohle jsou veškeré zprávy, které naše milovaná -A poslala ve 2. sérii.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Pretty Little Liars»Season 2»A's Messages


Drew Van Acker is an uncle #2

21. května 2012 v 10:59 | Lizzy |  Drew Van Acker
Před necelými dvěma týdny jsem vám psala, že z našeho Drewa (Jasona DiLaurentise) se stal strýc. A Drew si nemohl nechat ujít tu příležitost a nerozdělit se s námi o fotky přes Twitter. Drewova neteř je opravdu moc krásná a Drew sám přiznal, že se od ní nemůže odtrhnout a musí na ní pořád kouka, jak se mu zdá úžasná :)

imagebam.com imagebam.com