Únor 2012

Explanation

17. února 2012 v 22:55 | Lizzy |  News (Blog and Admin)
Dlužím vám obrovské vysvětlení a ještě větší omluvu. S Tery máme teď blogové špatné období. Poslední dobou nás blog.cz vůbec nebavil a když budu mluvit za sebe, dost jsem se vyhýbala čemukoli, co by s ním mělo spojitost. Pravdou je, že jsme obě uvažovali, že tenhle blog zrušíme. Omlouvám se za to, že jsme se neměli k tomu, abysme sem napsaly.

Bylo to pro nás opravdu hodně kruté. Pretty Little Liars pořád sledujeme a nemůžu říct, že bysme tenhle seriál přestaly mít rády, ale tak nějak jsme si uvědomily, že po téhle sérii budeme vědět, kdo je A a tím seriál (podle nás) ztratí svoje kouzlo s budeme ho moct brát jako další běžný seriál o tajemstvích, čímž se nejspíš zmenší sledovanost a když nebude sledovanost, nedočkáme se 5. řady. Tím nechci říct, že to tak určitě bude, ale takle to vidíme my.
A co bude potom? Až seriál zanikne, měly bysme 2 možnosti - blog zrušit, nebo psát dál o hlavních hrdinkách, ale podle mě by to už nebylo ono. Dost dlouho jsme nad tím uvažovaly. A jak že jsme se rozhodly???

Ještě pořádně nejsem rozhodnutá, jestli chci pokračovat nebo ne. Pro mě na blogování je důležité nejen to, jestli mě to baví, ale i to, jestli se můj blog líbí ostatním. Proto prosím hlasujte v anketě a pište komentáře. Opravdu to pro mě bude hodně znamenat.
Zatímco já nevím, Tery se už rozhodla a náš blog téměř opouští. Tery teď bude mít blog o herečce Emily VanCampPROSÍM PIŠTE KOMENTÁŘE A HLASUJTE V ANKETĚ. OSUD TOHOHLE BLOGU JE JEN NA VÁS.