Srpen 2011

Summer Finale

31. srpna 2011 v 22:28 | Tery |  News (Blog and Admin)
Tak letní finálová epizoda je za námi. Já jsem ji dokoukala před pár minutami a ještě teď tu sedím a nevěřícně koukám před sebe.
Jinak za obě adminky bych se vám chtěla omluvit, že jsme tu s vámi v srpnu moc nebyly, ale opravdu jsme toho měli moc. Zatímco Lizzy slibuje, že tu od září bude pravidelně, já si tím, po tom, co jsem viděla náš nový rozvrh, nejsem zase až tak jistá. Každopádně se to tu do ledna (kdy vychází nové díly) pokusíme dát dohromady, abychom už mohly přidávat jenom novinky a nemusely se zaobírat staršími články.

Tak si užijte první školní den (a to myslím vážně, nemyslím to nijak ironicky) a mějte se hezky

Tery

Návštěvnost za minulý týden (22.8. 2011 - 28.8. 2011)

30. srpna 2011 v 12:00 | Lizzy |  Statistics
Pondeli: 16
Utery: 20
Streda: 29
Ctvrtek: 27
Patek: 35
Sobota: 40
Nedele: 23

Celkem: 190

And Subtitles?

29. srpna 2011 v 19:55 | Lizzy and Tery |  News (Blog and Admin)
Před začátkem 2. řady jsme vám slíbili, že budeme překládat jednotlivé díly PLL pro tento blog. Z toho ale nakonec sešlo a mělo to hned několik důvodů: titulky jsme ještě nikdy nedělali ve dvou a tak nám dalo celkem zabrat se domluvit (věřte nevěřte, je to složité), pokud se jedná o naší angličtinu, je dobrá, ale samozřejmě máme ještě mezery,ale největším problémem pro nás bylo, že se seriál vysílal o prázdninách a tak jsme tu nemohly být obě.
Teď je před námi poslední díl před dlouhou pauzou a to je pro nás úžasná příležitost zkoušet dělat titulky i na jiné seriály, abychom se zdokonalily.

Sečteno podtrženo: Titulky budeme nejspíš dělat od ledna - uvidíme, jak na tom budeme časově a hlavně jakou budeme mít návštěvnost, abychom je nedělaly pro 5 lidí.
Stejně si asi většina z vás ráda počká na kvalitní titulky, ale proč nezkusit tuhle novou zkušenost a nevrhnout se do toho po hlavě...
Vaše Lizzy a Tery

2x12 - Promo

29. srpna 2011 v 18:42 | Lizzy |  Videos
Zapoměla jsem sem dát promo k poslednímu dílu, který má premiéru už zítra. Vypadá to opravdu zajímavě. Už se nemůžu dočkat


Photos of the Month (October 2011)

27. srpna 2011 v 11:39 | Tery |  Photos of the Month
Před nedávnem tu proběhla anketa, kde jste mohli hlasovat, jestli na tomhle blogu chcete hlasování o nejhezčí fotku měsíce. Valná většina byla pro a tak tady máte první hlasování. Je to hlasování o fotku na měsíc říjen.
Jaké fotky tu budou jsem věděla ihned. Je to můj a Lizzyn nejoblíbenější photoshoot Sashi Pieterse. Myslím, že na něm vypadá úžasně a bude opravdu těžké vybrat, pro kterou fotku hlasovat. Já sama nemám sebemenší tušení, která se mi líbí nejvíc. Hlasujte jak jinak než v anketě pod článkem.

Fotka číslo 1:

Fotka číslo 2:

Fotka číslo 3:

Tak hlasujte. Já jsem opravdu zvědavá, jak to dopadne :)